Web Tasarım

Profesyonel tasarım ve destek 724

Web sitenizi çalışır duruma getirmek için ihtiyacınız olan her şey.

dsicon-1

Kurumsal web sitesi tasarımı

Marka kimliğinize uygun tasarım. İletişim bilgilerini doğru pozisyonda vererek müşteri ile aranızdaki mesafeyi tek tıkla azaltıyoruz
dsicon-2

Mağaza Web Sitesi Tasarımı

Online mağazalarla ilgili en büyük sorun, online alışveriş sürecinin karmaşası ve zorluğudur. Bu süreci sizin için basitleştirdik.
dsicon-3

Özel web sitesi tasarımı

Belirli hizmetler sunan özel web siteleri tasarlamak çok karmaşık bir süreçtir. Bu web
sitelerini tasarlama konusunda uzmanız .
dsicon-4

Açılış sayfası tasarımı

Açılış sayfaları, pazarlamacılar tarafından kampanyalarında yaygın olarak kullanılan tek sayfalık web siteleridir. Bu sayfaların tasarım hızı genellikle çok önemlidir.
dsicon-5

Kişisel web sitesi tasarımı

Topluluğunuzda veya iş ekosisteminizde etkili bir kişiyseniz, sizi ve hizmetlerinizi tanıtan kişisel bir web sitesine sahip olmak en iyisidir.
dsicon-6

Uygulama tasarımı

Her zaman iyi bir uygulama, özellikle çevrimiçi mağazalar için, satışları artıran bir şeydir. Müşterileriniz için uygun bir uygulamaya sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

İşinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz

Kişisel, kurumsal veya ticari web siteniz, seçtiğiniz yolun istikrarını ve tutarlılığını yansıtır. İş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış tamamen profesyonel bir web sitesi tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu web sitesi ‌, kampanyalarınızın uygulama ve açılış sayfalarıyla birlikte, Irit Tech CEO’su Hirad Sabet’in sözlerini duyan müşteriler için çekici bir vitrindir.

Nasıl çalışırız?

Size en iyisini nasıl teslim ederiz?

1-2-ltr

Konuşma ve inceleme

Her şeyden önce, bir görüşme oturumunda, işletme ihtiyaçlarınızı belirleyeceğiz ve web sitenizde ele almamız gereken her şeyin bir ansiklopedisini hazırlayacağız.
2-2-ltr

Kavramları ve davranışları örnekleyin

Bir kağıt versiyonu veya temel bir grafik tasarım, hedef kitlenizin işin farklı bölümlerine nasıl eriştiğini daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu adımda bir kullanıcı deneyimi tasarımcısından da yardım alıyoruz.
3-2-ltr

Web versiyonu tasarımı ve ilk teslimat

Web sitesinin web tabanlı çıktısı, sizi girmek üzere olduğunuz yeni dünyayla tanıştırır. Yeni iş arkadaşınızı gösterebilmeniz için olası sorunları hızla çözmenize yardımcı oluyoruz
4-2-ltr

724 destekleme

Web sitesinin ömrü boyunca, bazen iyileştirmeniz veya değiştirmeniz gerekebilir. Özel koşullarla tüm aşamalarda yanınızda olacağız.

En son blog gönderileri

whatis-host
create-personal-portfolio-website
digitalmarketing850
digitalmarketing850